Stavební chemie

Přípravu podkladu a lepení všech druhů podlahovin provádíme s kvalitní podlahovou chemií německé firmy PCI, jež je na českém trhu prezentována společností BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. se sídlem v Chrudimi.

Jejich produkty jsou průběžně testovány, prověřovány a vylepšovány nezávislými instituty a díky tomu plní ty nejnáročnější požadavky podkladu.

PENETRACE

Univerzální penetrace VG 2univerzální_penetrace_vg_2_15kg

Probarvený penetrační nátěr se sníženým rozstřikem se širokým rozsahem použití. Vhodný pro savé minerální podklady jako jsou např. betonové, anhydritové a magnezitové potěry, nesavé podklady, dřevěné podklady, zbytky vodonerozpustných disperzních lepidel nebo lepidel z reakční pryskyřice, na asfaltové potěry. Dále je vhodný pro následné lepení parket nebo laminátu. Velikost balení 5l a 15l.

Jednosložková PU penetrace VG 5Jednosložková PU penetrace VG 5

Nátěr vhodný na všechny typy běžných podkladů včetně podkladů se zbytky vodorozpustných lepidel, nebo lepidel s obsahem rozpouštědel. Uzavírá zbytkovou vlhkost u cementových podkladů se zpevňujícím efektem. Dále je vhodný pro následné lepení parket nebo laminátu. Vysychá již po cca 1 hod.

SAMONIVELAČNÍ STĚRKY

Univerzální stěrka USP 32Univerzální stěrka USP 32

Pro vyrovnání nerovnostíod 0,5 do 25 mm. Pro všechny typy podlahových krytin. Pod lepené parkety a laminát již od 2 mm tloušťky vrstvy. Pochozí po cca 3 hodinách. Vhodná na podklady s podlahovým topením. Od 1 mm tloušťky vrstvy vhodná pro používání kolečkových židlí. Velikost balení 25 kg.

Kalciumsulfátová stěrka CSP 43Kalciumsulfátová stěrka CSP 43

Pro vyrovnání nerovností od 1 do 20 mm. Vhodná na podklady se zbytky starých lepidel a stěrek. Na podklady s nižší pevností. Pochozí po cca 3 hodinách. Vhodná na podklady s podlahovým topením. Od 1 mm tloušťky vhodná pro používání kolečkových židlí. Balení po 25 kg.

Stěrka pro dřevěné podlahy HSP 34hsp_34_25kg

Nivelační stěrka obsahující AR vlákna. Slouží pro vyrovnání nerovností od 3 do 60 mm. Vhodná k zalévání tenkovrstvého vodního a elektrického topení. Pro následné lepení všech typů podlahovin. Vhodná na dřevěné a „nervózní“ podklady. Pochozí po cca 3 hodinách.

Opravná stěrka lehčená STL 39STL_39_20kg

Pro vyrovnání nerovností od 0,5 do 50 mm. Pro vyrovnání šikmých ploch, schodů, podest, apod. Pochozí po cca 45 min, brousitelná cca po 1 hodině. Pokládka paropropustných krytin po cca 1 hodině. Pokládka dřevěných parket po cca 4 hod při 5 mm tloušťce vrstvy. Velmi nízká spotřeba. Velikost balení 20 kg.

LEPIDLA

Univerzální lepidlo UKL 302UKL_302_Neu

Pro všechny typy měkkých podlahovin (PVC, textilu, přírodního linolea a gumy do 2 mm tloušťky). Velmi nízká spotřeba. Velikost balení 7 kg a 14 kg.

Lepidlo na designové krytiny z PVC PKL 326pkl_326

Pro lepení designových (vinylových) podlahovin a PVC podlahovin v rolích. Lepicí lože je stabilizováno armovacím vláknem. Rychlá tažná síla. Krátká doba otevření na podkladu. Velikost balení 14 kg.

MS lepidlo na parkety PAR 365par_365_15kg_

Pro lepení všech formátů a druhů parket. Velmi dlouhá zpracovatelnost. Trvale pružné. Velikost balení 15 kg.

Více informací o námi používaných produktech naleznete na www.basf-cc.cz

pci

Comments are closed